١٣٩٩/٠۶/١١

جلسه انجمن اولیا ومربیان پایه اول

تهیه وسایل مورد نیاز كلاس اول

( دفتر سیمی نباشد وازنوع خط داربارفاصله زیاد)  

در صورت مجازی بودن مدارس ابزار مورد نیاز  اموزشی گوشی یا تبلت یا سیستم و اینترنت پرسرعت 

 ساعت شروع كلاس ها عصر می باشد و به صورت افلاین در سایت مدرسه و گروه گپ بارگذاری میشود و شما عزیزان میتوانید آموزش ها را دانلود كنید. 

 دو روز در هفته عصر ها كلاس ادوبی كانكت به صورت انلاین برگزار میشود

نحوه استفاده درست از رسانه را به فرزندانمان آموزش دهیم ( استفاده بیش از حد از گوشی باعث اسیب به چشم میشود ) 

تكالیف به موقع و راس ساعاتی كه مشخص میشود توسط خود دانش اموز برای معلم ارسال شود و غیر از ساعت مشخص شده دیده نمی‌شود و عدم انجام تکالیف نوشته می‌شود.  

 روز یکشنبه و سه‌شنبه ساعت 6 تا 7 عصر پاسخگوی والدین خواهم بود(ساعت و روز درصورت تغییر اطلاع داده می‌شود. اگر مورد مهم و خاصی پیش امد در این ساعت تماس بگیرید اگر هم صحبت غیر ضروری هست  در واتس اپ پیام بدین تا در اولین فرصت رسیدگی كنم )  

توجه به تغذیه و ساعت استراحت ( صبح ها ساعت 8 فرزندانم بیدار شوند و شب ها نهایتا ساعت 9:30 بخوابند ) استراحت و تغذیه مناسب و كافی باعث نشاط و شادابی فرزندانمان میشود و قطعا درس را بهتر متوجه میشوند .  

(مطالب مفید در رابطه با تغذیه گذاشته می شود و تجربه های چندین ساله ام که دقت نظر شما را می طلبد) 

نحوه نوشتن برنامه ریزی روزانه را ان شاءالله از ابتدای سال به دانش آموزان آموزش میدهیم تا بتوانند كنترل مناسبی بر ساعات تفریح ،بازی و درسی خود داشته باشند 

 والدین عزیز هر زمان قصد سفر داشتند حتما به معاون آموزشی و آموزگار اطلاع دهند 

سیستم آموزشی به صورت ارزشیابی هست که دستور وزارت خانه هست و هرگونه آموزش از قبل توسط والدین باعث یادگیری معکوس می گردد و گاهی اختلال در روند یادگیری است. 

 هر تدریس و آموزشی طبق بودجه بندی انجام می‌گیرد لذا در بعضی مواقع با صلاحدید خودم باتوجه به وضعیت دانش آموز ممکن است 1روز به تاخیر بیفتد. 

والدین عزیز به نکته ها و توصیه های لازم توجه کنید.

خواهشمندم از جانب خودتان برخی تذکرها و رهنمودها را انجام ندهید باعث اختلال در دانش آموز می‌شود. ☺ 

تکلیفی که داده می شود از جانب خود تغییر ندهید. 

 درصورت وضعیت قرمز، نظارت کامل برانجام تکالیف و کار بچه ها درمنزل باشماست و کوچکترین رفتار نوشتاری، گفتاری و هرگونه رفتاراخلاقی که لازم است درجریان باشم حتما اطلاع دهید. تا پیگیری کنم. (باتوجه به اینکه دخترانم فرشته های کلاس اول هستند حتما مطالب مفیدی ارسال میکنم که مستلزم توجه ومطالعه دقیق است) 

اجازه دهید تکالیف و پاسخ به آزمون ها را خود دانش آموز انجام دهد و لا غیر. علاوه براینکه متوجه می شوم و وجهه خوبی ندارد؛ ضرر به دانش آموزان است. 

تکالیفی که نیاز به کمک والدین هست گفته می‌شود تا شما عزیزان تا در یک حد و اندازه کمکش کنید. ☺ 

عکس از تکالیف که ارسال میکنید با کیفیت باشد چون دانش آموز کلاس اول دندونه کم یا زیاد، نقطه کم و زیاد و... بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است.  (برنامه Scanner بسیاربرنامه خوبیست) 

در اول سال یک سری قوانین محکمی انجام می‌شود و سختی آن یک ماه اول حتی گاهی کمتر! بعد از آن هم خود دانش آموز برایش قوانین جا افتاده و هم دانش آموزان ومن و شما راحت هستیم. 

 

 

 خواهشمندم عزیزان و بزرگواران در جلسات حضور پیداکنید تا اگر نکته ای ریزی هم گفته شود شما عزیزان باشید تا از قلم نیفتد. 

 

با کمال تشکر آموزگار فرشته های اول: شمس پور

نظرات